Társadalmi helyzetünket, nem feltétlenül a  pénz, a hatalom, a tanulmányaink, a karrierünk, vagy a család határozza meg. Néha,. vagy részben igen, de nem elsősorban ezek. Leginkább emberi kapcsolataink helyeznek bennünket abba a "pozícióba" amit a társadalomban elfoglalunk. Teréz anya, vagy Fülöp atya sem a felsoroltak, hanem az emberekhez fűződő kapcsolatuk aálat lettek azzá, akik. Emberi kapcsolatainkat az szerint tudjuk alakítani, hogy mit gondolunk magunkról, hová helyezzük önmagunkat, hiszen ez határozza meg, miként tekintünk másokra. A rajzolás közben szerzett önismeret, segít emberi kapcsolataink realizálásán. Jöjjön, és próbálja ki most!

Amikor megtanulod hogyan láss a felszín alá, a fő dolgok köré, hogyan lásd a negatív tereket, elkezded a világot is másmilyennek látni. Az ember hajlamos a csőlátásra. Rááll az agyunk, a középpontra, és a figyelemfelkeltő dolgokra, a körülöttük lévő, "negatív teret" pedig nem látjuk. Nem látunk az asztalon lévő váza mellé, sem az asztal mögé. Csak a vázát látjuk. Nem látjuk emberi kapcsolataink lényegét, csak a felszínt kapargatjuk. Nem ismerjük egymást, cdsak felületesen, sablonosan. Tanulj meg te is szimbólumok nélkül látni, azt, ami valüban ott van! Jelentkezz most a kurzusra!

A rajzoláshoz kell néhány készség, és képesség. Ezek mind fejleszthetőek, köztük, a türelem is. Eleinte az ember agya olyan, mint egy macska, akit meg kell szelídíteni. Menekülne, elugrana, állandóan be van feszülve, sietne, hogy túl legyen a feladaton. Ez addig tart, amíg feladatnak érzékeli a rajzolást. Az életben mindennel így vagyunk. Rajzolás közben megtanulunk kikapcsolni, relaxálni. Hihetetlen, de aki részt vesz a jobb agyféltekés rajzoláson, az utána könnyebben veszi a sorbanállást, vagy akár a több órás várakozást is. Agyunk sokkal kiegyensúlyozottabb lesz, így nem "kerget a tatár" többé. Jelentkezz most, a kurzusra!

Rajzolás közben, döntéseket kell hoznunk. Rögtön az elején is, de később amikor javítani kell, haladni valamilyen irányba, folytatni vagy feladni, újrakezdeni, más, vagy több szempontból megnézni, elfogadni ha jó, vagy ha nem jó, radírozni, átrajzolni, és még számtalan helyzetben állunk majd keresztút előtt. Előttem az üres papír. "Egyáltalán, elkezdjem?" "Tudom én ezt?" "Akarom én ezt?" Vagy, "ugyan már, mi ez nekem!?" "Simán megcsinálom." Akár, "nem tudom, de majd megtanulom," stb. stb. stb. Ha megfigyeljük magunkat döntéshozatal közben, össze tudjuk hasonlítani az életben történt dolgainkkal, döntéshozatalainkkal. Kiismerjük saját magunk működését, igy fel tudunk készülni a várható kihívásokra, élethelyzetekre, ezáltal akár előre befolyásolhatjuk a későbbi döntéseinket. Amikor elkezdünk a döntéseinken ilyen fajta önértékeléssel gondolkodni, megfigyelve rajz közben az eredményeinket, akkor a személyiségünk egy folyamatos változásba kezd. A rajzolás, és a közbeni relaxáció, komoly személyiségfejlesztő gyakorlat. Kezd el most, jelentkezz kurzusainkra!

Rajzolás közben, pont úgy mint az életben, egyszer jól mennek a dolgok, egysze nehezebben, néha elrontjuk, néha elakadunk. közben reagálunk minderre. Ha rajzolás közben megfigyeljük a saját reakcióinkat, döntéseinket, akkor azt látjuk, hogy egyébként az életben hogyan reagálunk, hogyan döntünk, a hasonló helyzetekben. A döntésmehanizmusunk, nem változik. Apró példa, a javítás. Kiradírozom előbb, és utána újra próbálkozok, rá rajzolom a rosszra a jót, és ami felesleges csak azt radírozom le, új papírt fogok, és kezdem előről minden kis hiba miatt, stb. stb. Ismerd meg önmagad, gyere el egy kurzusra!

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates